CENNIK

Cennik przedstawiony poniżej służy jedynie zorientowaniu się w tym, jakie stawki oferuję. Cena za każdą pracę ustalana jest wspólnie po kontakcie.

Strony internetowe

Głównym zakresem mojej działalności jest obecnie tworzenie tekstów na strony internetowe. W tym przypadku stawki są najróżniejsze, co w dużej mierze zależy od zaangażowania w tekst, jego długości, dostarczanych materiałów, charakterystyki tekstu.

Tworzę:

– teksty uzupełniające dla sklepów internetowych, np. o firmie;

– teksty na strony firmowe, w tym prezentujące ofertę;

– teksty o charakterze poradnikowym;

– klasyczne artykuły do serwisów internetowych;

– newsy na różne tematy;

– specjalistyczne i profesjonalne artykuły do gazet.

W sprawie wyceny proszę o kontakt mailowy, w którym przedstawione zostaną informacje na temat charakterystyki zamawianego tekstu.


Teksty SEO

W swojej ofercie posiadam również możliwość tworzenia tekstów pod pozycjonowanie.

Obecnie zajmuję się praktycznie każdą tematyką. Co więcej, niektóre teksty dodawać mogę również na blogi, jeśli taka jest wola Klienta – wycena jest wówczas indywidualna. Stawki podlegają negocjacji.


Blogi

Stawką wyjściową za prowadzenie klasycznego bloga z tekstami zapleczowymi i wpisami pojawiającymi się do 6 razy miesięcznie jest stawka od ok. 300 zł. Jest to stawka przy zachowaniu długości pojedynczego wpisu do 2000 zzs, obejmująca również dodanie samego wpisu. Dodawanie zdjęć płatne dodatkowo, o ile nie dostarcza ich Klient.

W przypadku blogów specjalistycznych, firmowych, technicznych stawka ustalana jest indywidualnie, zależnie od ilości wpisów, dodatkowych mediów, metody dodawania oraz tematyki i dostępności materiałów.

Jako blogerzy z kilkuletnim doświadczeniem możemy również zaangażować się w dodatkowe projekty związane z blogowaniem – proszę wówczas o kontakt indywidualny.

Oferujemy również reklamę na naszym blogu.


Facebook

Istnieje możliwość zlecenia regularnego prowadzenia strony na Facebook’u. Cena jest zależna od charakteru wpisów, ich ilości w miesiącu, a także prowadzenia dodatkowych aktywności, takich jak planowanie reklam, organizacja konkursów. Cena wyjściowa w takim przypadku wynosi ok. 400 zł przy publikacji do 6 wpisów miesięcznie. Dokładniejsze stawki można uzyskać po kontakcie.


Sklep

Indywidualna cena ustalana jest zawsze po zapoznaniu się z tematyką i oczekiwaniami co do tekstów. Cena wzrasta, gdy opis jest dłuższy, wymaga specyfikacji technicznej oraz dodatkowych informacji prócz standardowego opisu z zacięciem marketingowym. Za zwiększoną stawką istnieje również możliwość dodawania przeze mnie wpisów do szablonu sklepu.

Na zamówienie tworzę również zawartość tekstową dla aukcji Allegro – cena wynosi od 40 zł/aukcja, bez ograniczenia liczby znaków (z zachowaniem rozsądku). Usługa nie obejmuje dodania tekstu do aukcji.

Istnieje również możliwość stworzenia pozostałych tekstów do sklepu internetowego, m.in. opisu firmy, informacji o dostawie itd. Więcej o tym w dziale cennika „Strony internetowe”.


Redakcja i korekta

Z uwagi na doświadczenie oraz wykształcenie zajmuję się również robieniem korekty oraz redakcji tekstów. Również w tym przypadku wycena jest indywidualna, bo zależna od kilku istotnych kwestii. Skontaktuj się, aby dowiedzieć się więcej!


Niniejszy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu polskiego prawa.