CENNIK

Cennik przedstawiony poniżej służy jedynie zorientowaniu się w tym, jakie stawki oferuję. Cena za każdą pracę ustalana jest wspólnie po kontakcie.

Strony internetowe

Głównym zakresem mojej działalności jest obecnie tworzenie tekstów na strony internetowe. W tym przypadku stawki są najróżniejsze, co w dużej mierze zależy od zaangażowania w tekst, jego długości, dostarczanych materiałów, charakterystyki tekstu.

Tworzę:

– teksty uzupełniające dla sklepów internetowych, np. o firmie;

– teksty na strony firmowe, w tym prezentujące ofertę;

– teksty o charakterze poradnikowym;

– klasyczne artykuły do serwisów internetowych;

– newsy na różne tematy;

– specjalistyczne i profesjonalne artykuły do gazet.

W sprawie wyceny proszę o kontakt mailowy, w którym przedstawione zostaną informacje na temat charakterystyki zamawianego tekstu.


Teksty SEO

 

W swojej ofercie posiadam również możliwość tworzenia tekstów pod pozycjonowanie. Ogólny cennik dzieli się na trzy kategorie tekstów:

– precle od ok. 5 zł/1000 zzs;

– teksty zapleczowe od ok. 8 zł/1000 zzs;

– katalogi od ok. 5 zł/500 zzs;

– teksty synonimiczne od ok. 10 zł/1000 zzs tekstu z synonimami.

Obecnie zajmuję się praktycznie każdą tematyką. Co więcej, niektóre teksty dodawać mogę również na blogi, jeśli taka jest wola Klienta – wycena jest wówczas indywidualna. Stawki podlegają negocjacji.


Blogi

Stawką wyjściową za prowadzenie klasycznego bloga z tekstami zapleczowymi i wpisami pojawiającymi się do 6 razy miesięcznie jest stawka od ok. 300 zł. Jest to stawka przy zachowaniu długości pojedynczego wpisu do 2000 zzs, obejmująca również dodanie samego wpisu. Dodawanie zdjęć płatne dodatkowo, o ile nie dostarcza ich Klient.

W przypadku blogów specjalistycznych, firmowych, technicznych stawka ustalana jest indywidualnie, zależnie od ilości wpisów, dodatkowych mediów, metody dodawania oraz tematyki i dostępności materiałów. Stawka początkowa przy tego rodzaju usłudze wynosi od ok. 400 zł, przy maksymalnie 5 wpisach miesięcznie o długości do 2000 zzs.

Jako blogerka z kilkuletnim doświadczeniem mogę również zaangażować się w dodatkowe projekty związane z blogowaniem – proszę wówczas o kontakt osobisty.


Facebook

Stawka za stworzenie profilu firmowego na Facebook’u (z dodaniem informacji na temat firmy, grafik, danych kontaktowych itd.) to ok. 150 zł za jedną stronę.

Istnieje również możliwość zlecenia regularnego prowadzenia strony na Facebook’u. Cena jest zależna od charakteru wpisów, ich ilości w miesiącu, a także prowadzenia dodatkowych aktywności, takich jak planowanie reklam, organizacja konkursów. Cena wyjściowa w takim przypadku wynosi ok. 400 zł przy publikacji do 6 wpisów miesięcznie. Dokładniejsze stawki można uzyskać po kontakcie.


Sklep

Standardowo dla sklepów tworzę opisy produktów w cenie od 10 zł/1000 zzs bez dodawania opisu. Przy większej liczbie opisów istnieje możliwość negocjowania stawki i korzystania z opłacalnych rabatów.

Cena wzrasta, gdy opis jest dłuższy, wymaga specyfikacji technicznej oraz dodatkowych informacji prócz standardowego opisu z zacięciem marketingowym. Za zwiększoną stawką istnieje również możliwość dodawania przeze mnie wpisów do szablonu sklepu.

Na zamówienie tworzę również zawartość tekstową dla aukcji Allegro – cena wynosi od 40 zł/aukcja, bez ograniczenia liczby znaków (z zachowaniem rozsądku). Usługa nie obejmuje dodania tekstu do aukcji.

Istnieje również możliwość stworzenia pozostałych tekstów do sklepu internetowego, m.in. opisu firmy, informacji o dostawie itd. Więcej o tym w dziale cennika „Strony internetowe”.


Redakcja i korekta

Z uwagi na doświadczenie oraz wykształcenie zajmuję się również robieniem korekty oraz redakcji tekstów. Również w tym przypadku wycena jest indywidualna, bo zależna od kilku istotnych kwestii. Skontaktuj się, aby dowiedzieć się więcej!


Niniejszy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu polskiego prawa.